En Üst

29 Nisan 2017

Altından bayıldı!

Haber İçi Üst

Girne merkezde bulunan Savoy Ottaman Oteli ramazan ayına  birkaç gün kala  organize ettiği  konserde  Asena,  Modacı Semih Doğruer tarafından 18 ayar altın işçiliği ile 3 haftada el emeği işlemesi ile hazırlanan kostümü ile beğeni kazandı ve yeni figürleri için yaptırdığı  CD çalışması ile sahne aldıktan sonra verdiği röportaj sırasında  fenalaşarak bayıldı.

Koruması tarafından kucağa alının Asena’nın doktor müdahalesi ile tansiyonu normale döndürüldü.
Konuk ve otel çalışanlarına hayli heyecanlı anlar yaşatan  Asena iyi olduğuna dair alınan haberler ile herkese derin bir nefes aldırdı.

Abacı sahne aldı
Muazzez Abacı’nın da sahne aldığı  gecede 17 yıldır Amerika’da yaşayan kızı Saba ve torunu  Sera  büyük ustayı izlemeye geldiler.
Yaklaşık 8 yıldır annesini izlemediğini söyleyen Saba annesini kızı ile izlemenin büyük gururu içinde olduğunu belirtti.
Muazzez Abacı torunu Sera’yı sahneye davet ederek konuklarla tanıştırarak kızı Saba’nın geçtiğimiz aylarda Amerika’nın New York’ta tek Türk  Prof. olduğunu ve bununla büyük gurur duyduğunu söyledi.
Savoy Otel yönetimi tarafından Abacı’ya hediye olarak 1974 yılında Maksim Gazinosu’nun  yaptırdığı 1,5-1.10 cm büyük boy  orijinal afişi verildi, büyük mutluluk duyduğu gözlerinin dolduğu gözlenen Abacı; aldığım en güzel hediye budur torunum Saba’ya hediye ediyorum o bana çok benziyor dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King