Alsancak’da fuhuş operasyonu!

8 Haziran 2013 Cumartesi | 15:01
Alsancak’da fuhuş operasyonu!
Kıbrıs Town Houses

FUHUŞA TEŞVİK VE FUHUŞ YOLUYLA KAZANÇ TEMİN ETMEK

Alsancak’da faaliyet gösteren bir otel içerisinde dün fuhuşa teşvik ve fuhuş yolu kazanç temin etmek için aralarında anlaşan toplam 5 kişi tespit edildi.

Söz konusu kişiler hakkında yasal işlem başlatıldı. Soruşturma sürüyor.

GAZİMAĞUSA’DA EV AÇMA VE HIRSIZLIK

Gazimağusa’da, Hafize Gözde Durak’a ait eve giren hızsız ya da hırsızlar, 3 adet çeyrek Cumhuriyet Altını çaldı.

Polisin açıklamasına göre, hırsızlık olayı dün 07:00–23:30 saatleri arasında gerçekleşti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

DÜKKAN AÇMA, HIRSIZLIK VE KASTİ HASAR

Lapta’daki “Gülen Market” ile “Blue Song Market” ve Girne’deki “Burç Market” isimli iş yerlerinin M.D.(E-23), İ.E.(E-25) ve Ö.D. (E) tarafından kasti hasara uğratılarak, açıldığı tespit edildi. M.D.’yi tutuklayan polisin diğer iki zanlıyı aradığı bildirildi.

Polis, Gülen Market içerisindeki yazar kasanın kasti hasara uğratılıp, içersinden 20 TL nakit para, muhtelif markalardaki sigara ve içkinin çalındığını açıkladı. Blue Song Market içerisinden de muhtelif markalarda sigara ve içki çalındığını duyuran polis, Burç Market isimli iş yerinden ise herhangi bir şeyin çalınmadığını kaydetti.

Soruşturma devam ediyor.

BAŞKASININ KİMLİĞİNE BÜRÜNMEK

Serdarlı’da faaliyet gösteren “Ejder Petrol Butik” isimli iş yerine dün giden K.S.(K-18), kendisini Emine Kulle olarak tanıtıp, hile ile 425 TL tutarında giyim eşyası çaldı.

Söz konusu kişiyi arayan polisin soruşturması sürüyor.

KASTİ HASAR

Vadili'de, Kerim Doğu adına kayıtlı olup, yol kenarında park halinde bulunan CL 608 plakalı traktörü kimliği belirsiz kişilerce zarara uğratıldı.

Saldırı sonucunda traktörün üst kaputuna ait dokuz adet vida, hava filtresi ve filtre borusu hasar gördü.

Soruşturma devam ediyor.