Allah rızası için şampiyona 50 bin TL

1 Temmuz 2013 Pazartesi | 10:48
Allah rızası için şampiyona 50 bin TL
Kıbrıs Town Houses

Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nde dün gerçekleştirilen toplantıda, başkan adaylığına sıcak bakan Dr. Bülent Dizdarlı’nın şart koştuğu “200 bin Türk Lirası” toplanamayınca adaylığı kesinleşmedi. Şu ana kadar 150 bin liralık bir kaynak yaratılan Çetinkaya’da Dizdarlı’nın başkanlığa aday olması için 50 bin Türk Lirası daha bulunması gerekiyor

Bu arada eksik miktarın tamamlanması için gerekli çalışmaların yapılabilmesi amacıyla Çetinkaya eski Başkanlarından Divan Başkanı Cemal Bulutoğluları yaptığı açıklamada 2 Temmuz Salı günü gerçekleştirilmesi gereken genel kurulun 5 Temmuz Cuma gününe ertelendiğini belirtti

Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nde dün gerçekleştirilen toplantıda Çetinkaya’nın ileri gelenlerinde Ömer Arhun, Cemal Bulutoğluları, Dr. Bülent Dizdarlı, Ahmet Esenyel ve Mehmet Aközer bir araya geldiler.
Dr. Bülent Dizdarlı’nın başkan adaylığını kesinleştirmek için gerçekleştirilen toplantıda Dizdarlı’nın daha önce ileriye sürdüğü şartlar tam olarak yerine getirilemediği için başkanlık adaylığı kesinleşmedi.
Dizdarlı’nın başkanlığa aday olmak için öne sürdüğü en önemli şart bu yola çıkarken 200 bin Türk Lirası’nın ortaya konmasıydı. Ancak dünkü toplantıda 150 bin Türk Lirası’nın hazır olduğu ve 50 bin Türk Lirası kadar miktarın eksik olması üzerine Dizdarlı paranın tamamlanması halinde Çetinkaya Başkanlığı’na aday olacağını belirtti.
Bu arada eksik olan miktarın tamamlanması için gerekli çalışmaların yapılabilmesi amacıyla Çetinkaya eski Başkanlarından Divan Başkanı Cemal Bulutoğluları yaptığı açıklamada 2 Temmuz Salı günü gerçekleştirilmesi gereken genel kurulun 5 Temmuz Cuma gününe ertelendiğini belirtti.