Aksel, Özbaysal ve Nasuh Boşta

0
30
Aksel

 Türk Ocağı’nın geçtiğimiz sezon Düzkaya’ya kiralık olarak verdiği futbolcusu Aksel ile anlaşamadığı öğrenildi. Cihangir ile yollarını ayıran Nasuh için ise bazı kulüplerin çalışma yaptığı belirtildi

 Bu yıl Süper Lig’de mücadele edecek olan Mormenekşe’de, Hüseyin Özbaysal ile anlaşılamadı. Tecrübeli oyuncunun bonservisini kulübü ile anlaşarak aldığı ve takım aramaya başladığı ifade edildi

Futbolda takımlar bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken bir yandan da gözden çıkarılan futbolcular için transfer görüşmesi yapıyor.
Süper Lig ekiplerinden Türk Ocağı ve Cihangir’de anlaşma sağlanamayan oyuncular var. Bu iki takıma Süper Lig’in yeni temsilcilerinden olacak Mormenekşe de dahil oldu.
Türk Ocağı’nın başarılı orta saha futbolcusu Aksel Kaptanoğlu, geçtiğimiz günlerde kulübüyle yaptığı görüşmede anlaşma sağlayamadı. Aksel için Gönyeli’nin devrede olduğu ve nabız yokladığı bildirildi. Aksel geçen sezon yine kulübü ile anlaşamamış ve Düzkaya’ya kiralanmıştı. Aksel attığı 16 gol ve yaptığı asistler ile Düzkaya’nın geçen sezon gol yükünü çekmişti.
Cihangir’de gözden çıkarılan futbolculardan olan Nasuh da kendisine takım arayan oyunculardan. Defans oyuncusunu geçtiğimiz yıl Akıncılar’a kiralayan Cihangir, önümüzdeki sezon da bu futbolcuyu kadrosunda düşünmüyor. Nasuh için bazı takımların devrede olduğu ve transfer görüşmesi yaptığı öğrenilirken, Cihangir’in Bağcıl ile oyuncu takasında Nasuh’u kullanması gündemde olduğu belirtildi.

Hüseyin Özbaysal serbest

Ocak’tan Aksel ve Cihangir’den Nasuh’un yanında kulübü ile anlaşamayan oyunculardan biri de Mormenekşe’nin tecrübeli defans oyuncusu Hüseyin Özbaysal. Hüseyin’in Nasuh ve Aksel’e göre takım bulması daha kolay görülüyor.
Geçtiğimiz sezon Tatlısu’dan bonservisini kendisi alarak Mormenekşe’ye transfer olan ve Mormenekşe ile Süper Lig’e terfi etme sevinci yaşayan Hüseyin, önümüzdeki sezon Mormenekşe kadrosunda yer almayacak. Yönetim ile yaptığı görüşmede anlaşma sağlayamayan Özbaysal, kulübü ile yaptığı anlaşma sonucu bonservisini aldı ve boşa çıktı.