En Üst

30 Nisan 2017

“Akon” hayranları şokta

Haber İçi Üst

29 Ağustos gecesi Cornaro Beach Club’ta dünya starı Amerikalı Hip-Hop, R&B ve Soul müzik sanatçısı Akon’ın sabırsızlıkla beklenen konseri iptal edildi. 
Cornaro Beach Club’tan konserin iptali ile ilgili şöyle bir açıklama yapıldı: “Akon ve 16 kişiden oluşan grubunun Los Angeles’tan Delta Airlines’ın uçuşu ile gelmesi planlanırken tüm uğraşlarımıza rağmen 28 Ağustos tarihi için Newyork aktarmalı ancak 3 kişilik yer bulabilmemiz sebebiyle iptal etmek zorunda kalmış bulunmaktayız.
Akon ve ekibi için Avrupa şehirleri aktarmalı diğer hava yolları seçeneklerimiz sanatçı tarafından kabul görmediği için sözleşmemiz karşılıklı olarak dün itibarı ile feshedilmiş ve gönderdiğimiz avans miktarı tarafımıza tam ve eksiksiz iade edilmiştir.
İçinde bulunduğumuz yaz aylarının yüksek sezon olması nedeniyle Akon’ı sizlerle buluşturamamanın üzüntüsünü yaşarken tüm Kıbrıs kamuoyundan özür diler ve şu ana kadar satılmış olan biletlerin hak sahipleri tarafından bilet noktalarından geri alınabileceğini duyurmak isteriz.”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King