Akın ile yeniden anlaşıldı

0
11
Akın ile yeniden anlaşıldı

AKIN ANTRENMANA KATILDI:

Sarı-kırmızılılarda yeniden anlaşmaya varılan Akın dün sabah yapılan antrenmana takımla birlikte çıkarken teknik heyet Yenicami’nin transfer listesinde olan Esin Sonay ve Batshi’nin takımda kalmasında ısrarlı

Süper Lig’de son iki sezonu şampiyonlukla kapatan Çetinkaya, resmi sezon açılışını yarın yapacak.
Çetinkaya kulüp binasında yarın saat 17.00’de toplanacak olan sarı-kırmızılılar 17.30’da tarihi Taksim Sahası’na inecek.
Yönetim ve teknik heyetinde hazır bulunacağı açılışta Çetinkaya A Takımı ile 30 kişilik U15 takımı karşı karşıya gelecek.
Açılışın ardından salı gününü hafif bir antrenmanla geçirecek olan Çetinkaya, 28 Ağustos Çarşamba günü Ankara’ya uçup bir haftalık Kızılcahamam kampına girecek.

Akın’la anlaşmaya varıldı
Çetinkaya yönetimi, teknik direktör Mehmet Bolkan’ın da takımda görmek istediği oyunculardan olan Akın’la yeniden anlaştı.
Akın’la maddi konularda yaşanan pürüz çözülürken tecrübeli kanat oyuncusu dün sabah takımla birlikte antrenmana çıktı.
Çetinkaya yönetimi ve teknik heyet, Yenicami’nin transfer listesinde olan Esin Sonay ve Batshi’nin takımda kalmasında ısrarcı. Sarı-kırmızılıların, Batshi’yi kesinlikle bırakmaya niyeti olmadığı gibi Esin Sonay’ı da ancak astronomik bonservis bedeli olursa gönderebileceği öğrenildi.