Aday Değil Adaylar Çıktı

0
22
Aday Değil Adaylar Çıktı

Çetinkaya’da başkan adayı çıkmadığından dolayı tam 6 kez genel kurul ertelenmesi üzerine takıma sahip çıkan ve futbolcuların da bulunacağı geniş katılımlı toplantı çağrısı yapan divan başkanı Cemal Bulutoğluları’nın açıklamasının hemen ardından başkanlığa iki isim resmen aday oldu

Cemal Bulutoğluları, Çetinkaya’da başkanlık yapanları, antrenörleri ve A takım futbolcularını bugün kulüp binasında toplantıya davet ederken, Serhan Hıdıroğlu ve Sonat Altuğ başkan adaylığı için gerekli müracaatları resmen yaptı

Süper Lig’de son 2 sezonun şampiyonu Çetinkaya’da başkan adaylığı konusunda yaşanan kriz dün akşam son buldu. Tam 6 kez yapılan genel kurulu başkan adayı çıkmaması nedeniyle ertelenen Çetinkaya’nın dün akşam itibarıyla iki başkan adayı var.

Cemal başkan devrede

Çetinkaya’da yıllarca başkanlık yapmış ve büyük başarıları olan Cemal Bulutoğluları divan başkanı olarak ilk adımı atan kişi oldu. Divan başkanlığını yürüten Cemal Bulutoğluları yaşanan sıkıntı aşılana kadar çözüm bulma adına bir adım attı ve dün akşam kulüp binasında düzenlediği toplantıda, bu akşam için geniş katılımlı toplantı gerçekleştirilmesi çağrısında bulundu.
Cemal Bulutoğluları dün akşam yaptığı açıklamada Çetinkaya’da geçmiş dönemlerde başkanlık yapmış, antrenörlük yapmış birçok kişiyi ve A takım futbolcularını görüşme yapmak üzere bu akşam kulübe davet etti.

Serhan, Serkan ve Uğur’a çağrı

Cemal Bulutoğluları dün akşamki toplantıda geçen yılki kadroda yer alan tüm futbolcuları bu akşamki toplantıda görmek istediğini ifade etti. Özellikle Yenicami’ye transferleri konusunda basında adları geçen Serkan ve Serhan Önet kardeşler ile birlikte Uğur’un henüz resmi bir imza atmadıkları ve bu futbolculara da kapıların açık olduğunu belirtti.
Bulutoğluları kaybolan bu zamanın daha da kulübe zarar vermemesi için başkan adayı çıkana kadar yöneticilik vasfını üstleneceğini belirtirken, gecenin ilerleyen saatlerinde başkanlık için adaylık müracaatında bulunan iki isim çıktı.

Hıdıroğlu ve Altuğ aday

Çetinkaya’daki bu gelişmeler arasında bir de sürpriz yaşandı. Yapılan tüm konuşmalar ve açıklamaların ardından iki isim, Serhan Hıdıroğlu ve Sonat Altuğ başkanlığa talip oldu ve adaylık müracaatlarında bulundu.
Dün akşam bir kez daha ertelenen genel kurul önümüzdeki hafta salı günü yapılacak ve bu genel kurulda Çetinkaya bu kez başkan adayı değil, seçilecek başkanı arayacak. 16 Temmuz Salı akşamı yapılacak genel kurulda başkan seçilmek için Serhan Hıdıroğlu ve Sonat Altuğ üyelerin huzuruna çıkacak.