En Üst

27 Temmuz 2017

Haber Üst

ABD’de akıl almaz olay

ABD’de akıl almaz olay
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

ABD’nin Florida eyaletine bağlı Bradenton kentinde bir baba, oğlunun bir parmağını kopararak yutan köpeği öldürüp karnını yararak midesinden kopan parmağı çıkarttıktan sonra hastaneye yetiştirdi.

Miami Herald’ın haberine göre, 11 yaşındaki Fernando Brignoni, malamut-kurt kırması köpekleriyle oynarken Sassy adlı köpek bir anda Fernando’nun elini ağzına alarak ısırdı.
Fernando’nun 13 yaşındaki ağabeyi Luis, köpeği sopayla dürterek kardeşinin elini bıraktırmayı başarmasına karşın, serçe parmağının koptuğunu gördü.Luis’in bağırmasıyla olay yerine gelen 41 yaşındaki baba Luis Sr. Koşarak tabancasını aldıktan sonra geri döndüp çok sevdikleri köpeği vurdu.

Baba Luis Sr. Daha sonra bıçakla köpeğin karnını açarak midesinde oğlunun parmağını aramaya başladı.

Olay yerine gelen sağlık yetkililerinin de yardımıyla parmağı bulan baba, kopan organı oğlunun peşinden helikopterle hastaneye gönderdi.

Ancak doktorlar kopan serçe parmağın sinirlerinin aşırı zarar görmesi nedeniyle yerine dikilmesinin imkansız olduğuna karar verince, Fernando’nun kopan parmağının yeri kolun ön kısmından alınan bir deriyle kapatıldı.

Hayal kırıklığına uğrayan baba, oğlu için ailenin bir parçası olan köpeklerini öldürmek zorunda kaldığı için çok üzgün olduğunu söyledi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App