“Aşk Olsun”

“AŞK OLSUN” TANITIMI YAPILDI: Sevilen sanatçı Bahar Gökhan’ın “Aşk Olsun” adlı yeni albümü, akıcı ve renkli bir etkinlikle müzikseverlere tanıtıldı

02 Şubat 2014 - 12:27

YDÜ Kütüphane 4. Salonu geçtiğimiz akşam yine renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu kez salonda aşk vardı, meşk vardı. Müzik vardı, ses vardı. Ve de akıcı bir organizasyon vardı. Ama en önemlisi Bahar Gökhan vardı.
Sinevizyon tekniği ile dev ekranda yansıtılan sanatçının bir şarkısıyla başlayan etkinliğin ilk bölümü, Bahar Gökhan’ın yeni albümünde yer verdiği şarkılardan oluşuyordu.
Radyo Havadis sunucularından Serdar’ın başarı ile yürüttüğü tanıtım programında, şarkılar arasında Bahar Gökhan’ın kendine özgü samimi ve sıcak davranışları, esprileri ve sahneye davet ettiği konuklarla diyaloğu dikkat çekti. Dikkat çeken bir başka nokta da, Bahar Gökhan’ın yeni albümünde genellikle Türkay Altay ve Ayhan Başkal gibi bestecilerin eserlerine yer vermesi. Bu da onun açtığı bir çığır olarak kabul edilebilir.
Tanıtım gecesinin hazırlanmasında emeği ve yardımı geçen sponsorlara teşekkür eden Bahar Gökhan, Kanal T’ye de sevgilerini gönderirken gecede hazır bulunan eski bakanlarımızdan Ersin Tatar’ı sahneye davet etti.
Daha sonra sürpriz bir konuk sahnede yer aldı. Azerbaycan’dan özel olarak o gece için gelen Raife Serhankızı, sanatçının eski bir hayranı. Bahar Gökhan’ı internet’te dinledikten sonra ona hayran olmuş. İstanbul’daki konserine Bakü’den uçup gittiği gibi, Lefkoşa’daki tanıtım gecesine de koşup gelmiş.
Davetliler arasında bulunan Hüseyin Kanatlı da kendine özgü konuşması ile Bahar Gökhan’ı kutladıktan sonra onun için yazdığı ve sahnede okuduğu “Aşk Olsun” başlıklı iki dörtlüğü alkış ve beğeni kazandı. Şarkıların takdiminden sonra gece kokteyl ve pasta kesimi ile sona erdi. Bahar Gökhan’ı bir kez daha kutlarız.


Bu haber toplam 783 kez okundu

aHavadis Gazetesi, Her hakkı saklıdır.

Design and Powered by Baba Bilgisayar