En Üst

24 Nisan 2017

8 gün izin alana 35 gün tatil

Haber İçi Üst

Bir karşılaştırma sitesinin analizine göre, 23 Nisan, 1 Mayıs, 30 Ağustos ve 29 Ekim hafta sonu tatilleriyle birleştirilmesi mümkün. Ayrıca 9'ar gün olması muhtemel bayram tatilleri ile birlikte, 2013 yılında sadece 8 gün izin alarak 35 gün tatil yapmak mümkün hale gelecek.

Salı gününe gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde Pazartesi günü izin alınırsa 4 günlük bir tatil ortaya çıkıyor. 1 Mayıs ise Çarşamba gününe denk geliyor. Öncesi veya sonrasında iki gün izinle tatil 5 güne çıkıyor. 19 Mayıs Pazar gününe denk geldiği için orada herhangi bir şey yapılamıyor.

EKİM AYI ÇOK BEREKETLİ
Bu yıl Ramazan Bayramı arifesi 7 Ağustos Çarşamba gününe denk geliyor. Resmi tatil olmasa bile, 2,5 gün izin alarak 9 gün tatil yapılabilir. Yine Ağustos ayında 30 Ağustos Zafer Bayramı da Cuma gününe denk geliyor.

Kurban Bayramı arifesi ise 14 Ekim Pazartesi günü. Bayram tatili 18 Ekim Cuma günü sona eriyor. Yine 9 günlük bir tatil programı yapılabilir. Aynı ay içinde Salı gününe denk gelen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı da tek günlük izinle 4 güne çıkıyor.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King