En Üst

26 Temmuz 2017

Haber Üst

50 model podyumdaydı!

Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

uBu yıl 2’ncisi düzenlenen geleneksel “2. Laleli Fashion Shopping Festivali”, kurulan 150 metre uzunluğundaki podyumda gerçekleşen defileyle başladı. Festival organizasyonu ve defile koreografisi Öner Evez tarafından yapılan 150 metrelik podyumda, 50 model, toplam 12.000 metre yürüyerek bir rekora imza attı
Rus Gelin lakaplı Tatiana’nın sunuculuğunu üstlendiği, LASİAD üyesi onlarca markanın ürünlerinden oluşan defilede başta Wilma Elles, Ayşe Hatun Önal, Çağla Şikel, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk, Tuba Melis Türk, Ülkü Taşkın ve Selda Car’ın yanı sıra 50 manken podyumda yürüdü. Ünlü model ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal kendi şarkısı “Sen ve Ben” ile defilenin açılışını yapan ilk manken oldu. Defile süresince DJ’lik yapan Berna Öztürk, 150 metrelik podyumda mankenlerle birlikte yer aldı. Defilenin kapanışını ise alkışlar eşliğinde Çağla Şikel gerçekleştirdi.
2 Haziran’a kadar sürecek festivalde defilenin yanı sıra kurulan 3 farklı sahnedeki canlı performanslar, dansçılar, bando takımı, cansız mankenlerin muhteşem showları ve Disneyland karakterleri yer alacak.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App