En Üst

24 Nisan 2017

31 futbolcu serbest

31 futbolcu serbest
Haber İçi Üst

Futbolda yeni sezon öncesi, serbest transfer dönemi dün tamamlanırken toplamda 31 futbolcu müracaatta bulundu. Müracaatta bulunan futbolculardan 19’u Süper Lig, 9’u Birinci Lig, 3’ü de İkinci Lig’de yer alıyor

 Süper Lig’de serbest transfer hakkından yararlanmak isteyen oyuncu sayısı en fazla Doğan Türk Birliği’nden oldu. DTB’den 4, Çetinkaya’dan 3, Cihangir ve Serdarlı’dan 2’şer, B. Bağcıl, Yenicami, G. Gücü ve Lefke’den ise 1’er futbolcu bu haktan yararlandı

2013-2014 futbol sezonu ana transfer döneminde “serbest transfer” yapacak olan futbolculara tanınan müracaat süresi dün tamamlandı.
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nca 10 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında belirlenen sürede toplam 31 futbolcu “Serbest Transfer” hakkından yararlanmak için KTFF’ye müracaatta bulundu.

En çok oyuncu Süper Lig’den
Futbolda yeni sezon öncesi, serbest transfer dönemi dün tamamlanırken, en çok “Süper Lig” oyuncuları bu haktan yararlandı.
Serbest transfer için toplam 31 futbolcu müracaatta bulunurken, bu oyuncuların 19’u Süper Lig’de, 9’u Birinci Lig’de, 3’ü de İkinci Lig’de yer alıyor.

En çok kayıp DTB’den
Süper Lig’de serbest transfer hakkından yararlanmak isteyen en fazla oyuncu Doğan Türk Birliği’nden oldu.
Doğan Türk Birliği’nde 4 oyuncu serbest transfer hakkından yararlanırken, Çetinkaya’dan 3, Cihangir ve Serdarlı’dan 2’şer, Bostancı Bağcıl, Yenicami, Gençlik Gücü ve Lefke’den ise birer futbolcu bu haktan yararlandı.

Yenilerden 2’şer yolcu
Süper Lig’in yeni ekiplerinden Yeniboğaziçi ve Mormenekşe’den ise ikişer futbolcu serbest transfer hakkından yararlandı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King