En Üst

01 Mayıs 2017

15 Yaşındaki Kızla İlişkiye 10 Tutuklama

Haber İçi Üst

Manisa'da 15 yaşındaki kızla para karşılığı ilişkiye girdikleri ve fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 20 kişiden, aralarında 2 banka müdürünün de bulunduğu 10 kişi tutuklandı.

AHMET ÜNSAL-MANİSA

Küçük kızla para karşılığı cinsel ilişkiye girenlere tutuklama…15 yaşındaki kızla Akhisar ve Balıkesir’de para karşılığı cinsel ilişkiye girildiği ihbarı üzerine Balıkesir ve Manisa Akhisar Cumhuriyet Savcılığı, Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü harekete geçti. ‘Korunmaya muhtaç  çocuğun para karşılığı fuhşa zorlandığı’ ve ‘çocuğun cinsel istismarı suçlarının işlendiği’ suçlamasıyla 15 yaşındaki kızla para karşılığında cinsel ilişkide bulunan toplam 20 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

BANKA MÜDÜRLERİNE TUTUKLAMA

Fuhuş soruşturması sonrasında 20 şüpheliden 10’u tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Akhisar Sulh Ceza Mahkemesi savcının tutuklama istemini yerinde bulurken,  aralarında iki banka müdürünün de yer aldığı 10 kişi cezaevine gönderildi. 7 kişinin‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ suçundan 3 kişinin ise ‘çocukları fuhşa teşvik etmek veya yaptırmak veya aracılık ettirmek’ suçundan tutuklandığı öğrenildi.

HAMİLE KALINCA ORTAYA ÇIKTI

İsmi gizli tutulan 15 yaşındaki kızın hamile kalmasıyla ortaya çıkan olayın ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı harekete geçti. Bakanlık talimatıyla genç kız Balıkesir Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme  İl Müdürlüğü’ne gönderildi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King